Головна  →  Новини  →  8 грудня 2023

До уваги потенційних експортерів!

Згідно інформації Міністерства закордонних справ України, з метою просування українського експорту і залучення іноземних інвестицій, започатковано роботу Міжнародної платформи економічної дипломатії Nazovni (далі- МП Nazovni).

Сервіс МП Nazovni відкриває можливість українським експортерам напряму звернутися та отримати допомогу від дипломатичних установ України, які покривають більше 120 іноземних держав. Українські дипломати за кордоном, використовуючи функціональні можливості МП Nazovni, надають сприяння вітчизняним виробникам у пошуку партнерів та розповсюдженні інформації про товари та послуги. Окрема робота здійснюється з виставковими операторами із опрацювання можливостей безкоштовної участі та/або на преференційних умовах у виставково-ярмаркових заходах.

Обов'язковими умовами для роботи з платформою є:

• реєстрація підприємства на території України;

• підприємство є виробником та/або експортером продукції/послуг; !!!NAZOVNI не співпрацює з посередниками, які безпосередньо не експортують самостійно, або які надають платні послуги для інших компаній по експорту їх продукції;

• обов'язково наявність презентації та комерційної пропозиції англійською мовою (система надає можливість завантаження згаданих документів);

• обов'язково наявність сайту англійською мовою;

• контактна інформація представника компанії, який вільно володіє англійською (іноземною) мовою для оперативної та ефективної комунікації з представниками МЗС України, посольств та іноземних партнерів (в т.ч. моб телефон з WhatsApp або іншим месенджером).

Зареєструватися можна за посиланням - https://nazovni.online/

Міжнародна платформа NAZOVNI призначена для надання дипломатичного сприяння українським експортерам товарів та послуг комерційного використання на зовнішніх ринках. Міжнародна платформа NAZOVNI не розглядає заявки щодо товарів та послуг військового та подвійного призначення. 

У разі недотримання згаданих вище правил та вимог, експортеру буде відмовлено в реєстрації та розгляді заявок на платформі.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві