Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
офіційний вебпортал

Рада директорів підприємств, установ та організацій міста Києва

Опубліковано 10 квітня 2024 року о 09:47

про Раду директорів підприємств, установ та організацій

м. Києва

Рада директорів підприємств, установ та організацій м. Києва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) утворено у відповідності з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 01.07.1997 № 917.

Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20.05.2015 № 484 оновлений склад Ради директорів та внесені зміни до Положення про Раду директорів.

Голова ради директорів підприємств, установ та організацій - Осадчий  Олександр Володимирович - генеральний директор ДП ВО «Київприлад».

Рада директорів - консультативно-дорадчий орган при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

Склад Ради директорів м. Києва сформовано за пропозиціями районних в місті Києві державних адміністрацій. До складу Ради директорів входять - 61 керівник промислових підприємств міста Києва та 2 представника громадськості,які формують  8 галузевих секцій.

Раду директорів створено для об'єднання діяльності підприємств, установ та організацій всіх форм власності у вирішенні питань, пов'язаних з розвитком промислового комплексу міста, ефективним використанням промислових та виробничих потужностей, утворенням додаткових робочих місць, поліпшенням соціально-економічного стану у м. Києві.

Радою директорів утворена Президія Ради директорів, яка  налічує 16 чоловік – голови районних рад директорів та представники основних галузей промислового комплексу міста.

Свою роботу Рада директорів здійснює відповідно до плану роботи на рік, який  затверджує Президія Ради директорів.

Основна форма роботи – засідання Президії Ради директорів (щомісячно) та засідання Ради директорів (щоквартально).

Рада директорів відпрацьовує наступні завдання:

- аналіз стану роботи промислового комплексу та розробка рекомендацій щодо подальшого розвитку промислового потенціалу міста, включаючи аналіз роботи  промисловості по галузям з визначенням основних перспектив їх подальшого розвитку;

- сприяє органам влади міста у підготовці пропозицій із вдосконалення нормативно-правової бази з питань господарської діяльності, земельних відносин, податкової політики, захисту інтересів промисловців і підприємців.

Рада директорів здійснює свою роботу у співпраці з науковими установами міста Києва і в першу чергу з Національною академією наук України та її профільними відділеннями.

Рада директорів тісно співпрацює з суспільними організаціями, особливо з УСПП та  організацією роботодавців, яку очолює Майко В.І.

Практично всі заходи Ради директорів проходять за їх участю  і за їх підтримки.

Раніше були підписані та реалізуються Угоди про об’єднання зусиль щодо розвитку внутрішнього ринку з Українським союзом промисловців і підприємців, Державним концерном Укроборонпром, Київським національним університетом ім. Т. Шевченко та університетом КПІ.

Також Рада директорів прийняла активну участь у підписанні протоколу про наміри між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та Київським національним університетом технологій та дизайну. Створений Кластер легкої промисловості, до якого увійшли провідні промпідприємства та наукові заклади України.

Не менш важливий напрямок роботи Ради директорів це популяризація продукції підприємств промисловості, стимулювання господарюючих суб’єктів щодо підвищення якості та конкурентоспроможності продукції.

Рада директорів приймає активну участь в організації та проведенні конкурсу «Кращий експортер року» та приймала участь у проведенні виставки-презентації промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві».

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux