Запобігання корупції
Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за наявності обґрунтованого переконання Ви можете повідомити одним з нижче зазначених каналів комунікації:
адреса: вул. Басейна 1/2А (скринька довіри)
тел. (044) 246-66-31
Звертаємо увагу, що повідомити про факт корупції можна також через Єдиний портал повідомлень викривачів, що створено НАЗК. Портал – це один з інструментів реалізації антикорупційної політики, створення якого передбачено Законом України «Про запобігання корупції» та Державною антикорупційною програмою на 2023-2025 роки. Портал пропонує вибір – анонімно подавати повідомлення чи із зазначенням інформації про себе. Кожному гарантується право на конфіденційність. Однак, якщо особа здійснила повідомлення анонімно, вона не може претендувати на винагороду, а також не може користуватися статусом викривача.
Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції «викривач» – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.
Повідомлення про корупцію має містити:
прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада;
текст повідомлення, що містить детальну інформацію про факти вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції», яка може бути перевірена;
документи, фотографії, відео, аудіозаписи або інші матеріали, які можуть підтвердити факт корупції.
прізвище, ім’я, по батькові, адресу та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення), місце проживання, контактний телефон та електронна пошта для можливості зворотнього зв'язку. Вказання контактних даних не є обов'язковим, якщо ви бажаєте залишитися анонімним.