КМДА Київська міська державна адміністрація


22 вересня 2023

День машинобудівника

День машинобудівника

Заступник Київського міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко спільно з Директором Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Володимиром Костіковим  привітали столичних машинобудівників із професійним святом та подякували трудівникам за важку працю.

Нагородження відбулось 22 вересня 2023 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації, працівники галузі отримали Подяки Київського міського голови до Дня машинобудівника.

«Нові часи ставлять перед галуззю нові виклики. З глибокою вірою в професіоналізм та людські якості вітчизняних машинобудівників ми впевнено стверджуємо, що галузь буде збережено, будуть здобуті нові перемоги та нові досягнення. Машинобудування і надалі буде основою економічного розвитку всієї України!», – зазначив Володимир Бондаренко.

Він окремо подякував працівникам оборонного сектору, які з початку повномасштабного вторгнення працюють у посиленому режимі, аби наблизити перемогу України.

Володимир Костіков запевнив, що машинобудування і надалі буде основою економічного розвитку всієї України та подякував трудівникам і ветеранам машинобудування, за сумлінну працю, терпіння і наполегливість у підвищенні якості продукції.

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.