20 вересня 2023 року відбулось засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення
20 вересня 2023 року в режимі онлайн відбулось засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) за участю представників Київського міського центру соціальної, професійної та трудової реабілітації осіб з інвалідністю, Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та Комунального некомерційного підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації «ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА».
На засіданні були розглянуті питання реалізації регіональної політики сприяння зайнятості населення в столиці, а саме щодо проведення роботи, яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю та їх працевлаштування.
Учасники засідання відмітили, що з метою сприяння інтеграції людей з інвалідністю у суспільство практикується інклюзивний підхід до процесу підбору роботи. Особи з інвалідністю, можуть самостійно чи за допомогою кар’єрних радників з урахуванням рекомендацій МСЕК, індивідуальної програми реабілітації, особистих нахилів та здібностей підібрати роботу, отримати послуги з профорієнтації та профнавчання, ознайомитися з вакансіями, які подали роботодавці для працевлаштування цієї категорії громадян, оволодіти технікою пошуку роботи, обрати професію.
Розглянуто питання підвищення кваліфікації кадрів, в тому числі педагогічних працівників та керівників закладів освіти міста Києва.
Проінформовано про діяльність Освітнього Хабу міста Києва – соціального освітнього проєкту для киян, що реалізується КНП «ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА» за сприяння Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Цей проєкт спрямований на розвиток людського капіталу міста Києва шляхом забезпечення системної реалізації концепції «Навчання Впродовж Життя», надавши можливість дорослим киянам безкоштовно здобути найзатребуваніші серед роботодавців навички, а молоді – сприяти у формуванні індивідуальної траєкторії подальшого навчання та свідомому виборі професії (особливо - робітничих) для побудови успішної кар’єри.
На засіданні підтримано пропозицію Київського міського центру зайнятості щодо встановлення тривалості компенсації витрат окремим роботодавцям на оплату праці працевлаштованих безробітних громадян з числа внутрішньо переміщених осіб терміном на 12 календарних місяців.