КМДА Київська міська державна адміністрація


4 вересня 2020

Відбулася робоча зустріч керівництва Департаменту

Відбулася робоча зустріч керівництва Департаменту

Відбулась робоча зустріч в.о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Попович В.П. і заступника директора Департаменту Багана А.О. з головою Ради «Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД» Свистілем С.О. та з президентом Громадської спілки «Українська Асоціація Бізнесу та Торгівлі» Дацюк І., керівником брюссельського офісу УАБТ Бобицьким Н.

Під час зустрічі обговорили питання об’єднання зусиль з підтримки експортно орієнтованих підприємств м. Києва та просування їх продукції на зовнішні ринки.

За результатами зустрічі було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД» та Меморандум про взаєморозуміння між Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Громадською спілкою «Українська Асоціація Бізнесу та Торгівлі».При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.