Бізнес-можливості для підприємців
КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ З ПРИЗОМ 50 000 ЄВРО
Світові енергетичні лідери Repsol і Galp об’єднуються для розробки та масштабування технологій утилізації CO2, а також видалення вуглецю. Для цього вони оголошують конкурс на найкращу інновацію у сферах уловлювання та утилізації вуглецю, а також видалення вуглекислого газу. Мова проекту: англійська.
Прийом заявок: до 11 листопада 2022 року
ДО 10 000 ЄВРО ГРАНТУ НА РОЗВИТОК ТА МАСШТАБУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Програма спрямована на підтримку діяльності соціальних підприємств в умовах війни. Соціальні бізнеси можуть витратити безповоротну допомогу на підтримку витрат виробництва та операційної діяльності, а також запуск виробництва/надання нових товарів або послуг, які відповідають потребам воєнного часу та потребам цивільних осіб.
Прийом заявок: до 25 листопада 2022 року
ІНКУБАТОР ТА ДО 500 000 ЄВРО ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ СТАРТАПІВ
Венчурний фонд Південної Європи Demium Capital інвестує в таланти, фокусуючись на стартапах з будь-якого інноваційного сектору, Долучившися до акселераційної програми, є можливість отримати до 500 000 євро інвестицій, підтримку компанії упродовж всього її існування, а також прийняти участь в інкубаційній програмі в Києві в онлайн-форматі.
Прийом заявок: до 31 грудня 2022 року
10 МЛН ЄВРО ІНВЕСТИЦІЙ У БЛОКЧЕЙН-СТАРТАПИ
Данський інвестиційний фонд Ларса Сейєра Крістенсена, Seier Capital A/S попри війну планує інвестувати €10 млн у блокчейн-стартапи в Україні.
Гроші виділятимуться як у вигляді грантів, так і інвестицій у проєкти, які базуватимуться на блокчейн-мережі Concordium.
Прийом заявок: до 31 грудня 2022 року
ДО 15 МЛН ДОЛАРІВ НА ПІДТРИМКУ СОЦІАЛЬНОГО ІННОВАЦІЙНОГО БІЗНЕСУ
Global Innovation Fund надає підтримку соціальним інноваціям, які мають потенціал до масштабування та вирішують проблеми бідних людей країн, що розвиваються, тобто ті, які живуть на суму меншу, ніж еквівалент 5 доларів США на день. Фонд фінансує проекти на різних стадіях: пілот, тестування і масштабування.
Прийом заявок: до 31 грудня 2022 року
ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ РЕЛОКАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ
Проект UA RE: LOCATE реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Він передбачає консультаційну та організаційну підтримки безпосередньої релокації українських компаній із 14 областей України, а саме: Харківська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Черкаська, Полтавська, Донецька, Луганська, Сумська, Чернігівська, Кіровоградська, Одеська, Київська та м.Київ.
Прийом заявок: до 31 грудня 2022 року
Зазначені бізнес-можливості актуальні для усіх галузей
Детальна інформація на сайті Мережи Центрів інформаційної підтримки бізнесу https://bisc.org.ua/