Головна  →  Новини  →  13 серпня 2020

Запрошуємо відвідати Шкільний ярмарок

Запрошуємо відвідати Шкільний ярмарок
 
Шановні кияни та гості столиці!
 Хочемо Вам повідомити, що вже в ці вихідні, у суботу та в неділю 15 та 16 серпня, у столиці відбудеться загальноміський Шкільний ярмарок на вул. Хрещатик. Ініціатор та організатор проведення – КП «Міський магазин».
На Шкільному ярмарку #2020 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників: шкільна форма, ортопедичне взуття, рюкзаки та портфелі, одяг для наймодніших школярів, книжки, зошити, яскраві обкладинки, різноманітні ігри, багато інших цікавих і необхідних аксесуарів – усе для того, аби зробити навчальний рік для школярів легким та пізнавальним! 
 
У заході візьмуть участь підприємці з Полтавської, Львівської, Черкаської, Київської, Тернопільської, Херсонської та Дніпропетровської областей. Товари шкільного асортименту високої якості також запропонують споживачам київські підприємства легкої промисловості. 
Успішні покупки та гарний настрій гарантуємо всім відвідувачам Шкільного ярмарку #2020.
Важливо підкреслити, що це соціальний проєкт – завдяки залученню до участі у ярмарку безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів ціни будуть на 15–20 % нижчими, ніж у роздрібній торговельній мережі.
 
У суботу та в неділю Шкільний ярмарок #2020 працюватиме з 09:00 до 20:00. 
 
Місце проведення – непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-А (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького) у Шевченківському районі.
Чекаємо на вас!
 
Вдалих покупок!
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві