Головна  →  Новини  →  5 серпня 2020

Сільськогосподарські ярмарки діють відповідно до всіх вимог

Сільськогосподарські ярмарки у Києві  діють відповідно до всіх затверджених вимог, зокрема:
1.    Допускати до реалізації продукцію, яка пройшла контроль у лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи в установленому порядку.
2.    Організаторам ярмарків забезпечити належний захист харчових продуктів від будь-якого забруднення на всіх етапах обігу: під час транспортування, прийняття, розвантаження, підготовки до реалізації та безпосередньо при реалізації.
3.    Заборонено реалізацію на сільськогосподарських ярмарках продукції тваринного походження.
 
4.    Не допускати до роботи осіб із ознаками ГРВІ, підвищеною температурою тіла понад 37,2 градусів та скеровувати їх до закладу охорони здоров'я за місцем обслуговування працівника.
5.    Забезпечити необхідні умови для дотримання продавцями правил особистої гігієни та використання антисептиків для відвідувачів.
6.    Забезпечити дезінфекцію контактних поверхонь кожні 2 години під час роботи.
7.    Встановити на кожному вході диспансери (дозатори) з антисептичними засобами.
 
8. Забезпечити постійне інформування відвідувачів щодо дотримання протиепідемічного режиму, встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватися, з метою профілактики коронавірусної хвороби. 
 
Просимо усіх відвідувачів ярмарків не забувати про загальні правила: дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції. Дбаймо про наше здоров'я разом!
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві