Головна  →  Новини  →  8 грудня 2023

У столиці затвердили міську цільову програму сприяння розвитку промисловості, підприємництва та споживчого ринку на 2024-2025 роки.

Таке рішення було прийнято депутатами сьогодні, 07 грудня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання.

Як зазначив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимир Костіков, міська цільова програма спрямована на підвищення рівня конкурентоспроможності економіки Києва та покращення рівня комфорту життя мешканців.

«Ми зосереджуємо увагу на створенні та розвитку високотехнологічних виробництв та будемо надавати підтримку підприємствам Києва в інноваційній діяльності та взаємодії з зовнішніми розробниками інноваційних продуктів та рішень. У міській цільовій програмі передбачено розробку концепції індустріального парку та наукового парку «Академсіті», проведення дослідження напрямів розвитку промисловості та підприємництва у столиці, організацію та проведення щорічних корпоративних інноваційних сесій «Індустріальний хакатон» для знаходження інноваційних рішень. Крім цього, буде підтримано корпоративну програму експертно-консультаційної підтримки комунальних підприємств», – наголосив Володимир Костіков.

Директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА розповів, що також окремо у програмі визначено заходи задля розвитку ринків збуту промислової продукції, зокрема підтримки експортоорієнтованих виробництв з акцентом на види економічної діяльності, визначені як основні напрями смартспеціалізації міста Києва.

«Крім цього, будемо працювати над налагодженням дієвого зв’язку між дослідницькою і підприємницькою сферами. А також над розширенням можливостей доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до фінансових ресурсів, зокрема шляхом надання фінансово-кредитної та інтегральної підтримки, консультацій тощо суб’єктам малого та середнього підприємництва. В умовах війни місто розуміє потреби та буде сприяти становленню та розвитку соціального підприємництва. І звісно ж працюємо над тим, щоб забезпечити продовольчу безпеку мешканців столиці та впроваджувати сучасні стандарти торговельного обслуговування споживачів», – додав Володимир Костіков.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві