Головна  →  Новини  →  1 грудня 2023

Грантовий конкурс «Сміливі ідеї»

Отримайте від 25 000 до 80 000 доларів США в Грантовому конкурсі «Сміливі ідеї» від IREX.

 Грантовий конкурс «Сміливі ідеї» — це можливість отримати фінансування на свій новаторський проєкт, що виходить за рамки стандартних ідей, аби підтримати найкреативніші та найсміливіші  проєкти для розвитку молоді.

 Важливо, щоб подана ініціатива відповідала пріоритетам програми, сприяла розвитку потенціалу молоді віком 10–35 років та втілювалась на підконтрольній території України.

 Пріоритетні напрямки грантового конкурсу «Сміливі ідеї»:

-         Проєкти, спрямовані на покращення ставлення до людей з відмінностями на основі ідентичності. Зокрема, проєкти щодо рівного доступу чоловіків та жінок до соціальних, економічних і політичних ресурсів і можливостей.

-         Комплексні програми залучення молоді до молодіжного лідерства, які включають не лише навчальний компонент, а й добре сплановані механізми підтримки молоді у післятренінговий період для практичного застосування отриманих знань.

-         Проєкти, які відкривають молоді доступ до економічних можливостей та розвитку робочого потенціалу.

-         Якісні програми, що спрямовані на підвищення рівня спроможності молоді у сфері перевлаштування, де основний фокус — високий відсоток молоді, яка завдяки запропонованому підходу, знайде роботу.

-         Проєкти, що посилюють практичне застосування знань та навичок молоді після тренінгів з громадянської активності та soft skills.

-         Інноваційні рішення у сфері відновлення формальної та неформальної освіти, підвищення якості освіти, включно зі школярами молодшого віку.

-         Активності з залучення молоді до ініціатив, що сприяють просуванню доброчесності на національному, регіональному, місцевому та інституційному рівнях.

Дедлайн подачі заявок : 27 травня 2024 року до 23:59 за київським часом.

 

Хто може претендувати на грант?

  • благодійні організації та фонди, громадські об’єднання (громадські організації, громадські спілки), які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації;
  • молодіжні громадські організації та організації, які реалізують молодіжні ініціативи (МГО);
  • українські представництва міжнародних організацій, зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.

Більш детальна інформація за посиланням: https://mriemotadiemorazom.org/grants

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві