Головна  →  Новини  →  1 грудня 2023

Щодо нагородження переможців конкурсу «Столичний стандарт якості»

30 листопада 2023 року в адміністративній будівлі Київської міської державної адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Столичний стандарт якості». Вітальним словом переможців конкурсу привітали заступник Київського міського голови Валентин Мондриївський та директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Володимир Костіков.

«Дозвольте привітати дипломантів Конкурсу, подякувати Вам за участь у ньому, за якісні та потрібні вироби, за Вашу продуктивну працю, результатами якої ми маємо можливість користуватися в різних сферах нашого життя. Із впевненістю можна сказати, що мета конкурсу досягнута: забезпечено стимулювання підприємств щодо підвищення конкурентоспроможності  продукції, визначено дійсно найбільш  високоякісні вітчизняні товари і послуги, забезпечено інформування споживачів про товари та послуги дипломантів програми.

Під час проведення експертної оцінки продукції, заявленої для участі у Конкурсі, перевага надавалась тим підприємствам, які не тільки випускають конкурентоспроможну продукцію, але і вносять значний вклад в економічний і соціальний розвиток регіону» - зазначив Володимир Костіков.

 

Диплом за результатами випробувань та оцінки виробництва визначені переможцем конкурсу Столичний стандарт якості 10 підприємств: Київська виробнича компанія «Рапід», державне підприємство «ВО «Київприлад», ТОВ «Нютритив», ТОВ «Фірма Фавор», ТОВ «Пролог Семікор», ТОВ «Макрос», ТОВ «Росток – ЕЛЕКОМ», ТОВ Ортопедичний науково – виробничий реабілітаційний центр «Ортес», ТОВ «Столичний млин», ТОВ «Де Ла Марк».

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві