КМДА Київська міська державна адміністрація


20 листопада 2023

Конкурс науково-дослідних проєктів спільних колективів науковців КНУ ім. Т.Шевченка та Національної академії наук України на 2024–2025 рр.

Конкурс науково-дослідних проєктів спільних колективів науковців  КНУ ім. Т.Шевченка та Національної академії наук України на 2024–2025 рр.

 

Державна організація «Відділення цільової підготовки Київського національного університету імені Тараса Шевченка при Національній академії наук України» (далі – ВЦП КНУ ім. Т. Шевченка) оголошує конкурс науково-дослідних проєктів спільних колективів науковців Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі – Університет) та Національної академії наук України (далі – Академія) на 2024–2025 рр. за напрямами:

  • фізика і астрономія
  • біологія та медична наука
  • математика та кібернетика

Мета конкурсу полягає в розширенні наукової співпраці Академії та Університету, ширшому залученні талановитих студентів старших курсів до наукової діяльності. Обов’язковою умовою участі в конкурсі є паритетне представництво виконавців проєкту від Університету та наукових установ Академії. Керівництво проєктом спільно здійснюватимуть співкерівники від Університету та Академії.

Термін приймання запитів: 15 листопада – 15 грудня 2023 року.

Детально ознайомитися з умовами участі у конкурсі можна за посиланням: https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=10757

 

 

За матеріалами Прес-служби НАН України.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.