Головна  →  Новини  →  12 вересня 2023

Щодо вручення подяк столичним підприємцям!

Щодо вручення подяк столичним підприємцям!

Враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визначаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки, Указом Президента України від п’ятого жовтня тисяча дев’ятсот дев’яносто восьмого року номер тисяча сто десять/ дев’яносто вісім установлено відзначати щорічно у першу неділю вересня в Україні День підприємця.

08 вересня 2023 року в сесійній залі Київської міської ради Київський міський голова Віталій Кличко разом з заступником голови Київської міської державної адміністрації Валентином Мондриївським, директором Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимиром Костіковим, виконувачем обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби у місті Києві Мариною Твердохлєб, Першим Віце – президентом Українського Союзу промисловців і підприємців Сергієм Прохоревим та Президентом торгово – промислової палати Миколою Засульським привітали столичних підприємців з професійним святом, а також вручили почесні грамоти та подяки Київського міського голови.

Мер Києва подякував столичним підприємцям за те, що навіть в умовах війни вони продовжують працювати, сплачувати податки в міський бюджет та забезпечувати робочі місця. Подякував Віталій Кличко і тим, хто продовжує волонтерити, допомагати Збройним силам. Чимало підприємців сьогодні б’ються на передовій зі зброєю в руках.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві