Головна  →  Новини  →  19 травня 2023

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки.

Це свято органічно увійшло в наше життя, стало днем шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості Науці. Без наукового працівника держава не має майбутнього. Їх наполеглива праця  множить здобутки у світову скарбницю знань.

Весь український народ безмежно вдячний науковцям, за допомогу Збройним силам України як фінансово, так і власними розробками, мобілізацією допомоги на благо нашої країни.

Ми розуміємо, що саме зараз вітчизняна наука має підставити своє плече, вклавши розум та інтелект, аби щонайшвидше досягти відновлення економіки нашої столиці та держави вцілому.

Завдяки зусиллям науковців виконуються важливі для держави держбюджетні та господарські науково-дослідні роботи, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародне співробітництво, функціонують інноваційні структури: бізнес-інкубатори, технопарки, наукові парки.

Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.

Ми пишаємось нашими науковцями, які продовжують свої дослідження незважаючи ні на що! Цьогорічний День науки став особливим для нас. Зараз ми маємо бути ще сильнішими та дієвішими, ніж раніше.

Департаментом промисловості та розвитку підприємництва ВО КМР (КМДА) проведено роботу щодо нагородження кращих науковців м. Києва заохочувальними відзнаками Київського міського голови за вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки та зміцнення науково-технічного потенціалу столиці.

Щиро вітаємо всіх науковців, майбутніх вчених з Днем науки в Україні!

Бажаємо  кожному з Вас міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції та росту, нових відкриттів.

Cлава Україні!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві