Головна  →  Новини  →  19 травня 2023

Щодо проведення моніторингу на наявність/відсутніть несанкціонованої торгівлі на ярмаркових заходах у місті Києві

Під час проведення сезонних та сільськогосподарських ярмарків представниками  районних в м. Києві державних адміністрацій та комунальних  підприємств «Світоч» м. Києва та «Київська спадщина» здійснюється постійний моніторинг їх територій на наявність/відсутніть несанкціонованої торгівлі.

У разі виявлення осередків несанкціонованої торгівлі та з метою їх ліквідації, здійснюються виклики до Головного управління Національної поліції у м. Києві.

За період з 12 до 18 травня 2023 здійснено викликів:

КП «Київська спадщина» 7 викликів за адресами: вул. Героїв Севастополя (в межах просп. Любомира Гузара, 28 та вул. Чумака),  вул. Деревлянська, 16-20, вул. Ризька, 1, вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу), вул. Ореста Левицького (в межах вулиць Мілютенка та Братиславської),    вул. Керченська (в межах вулиць Донецької та Мартиросяна), перетин вулиць Леоніда Первомайського та Іллі Мечникова;

КП «Світоч» м. Києва 5 викликів за адресами: просп. Соборності, 2-20, вул. Ревуцького, Стратегічне шосе (в межах просп. Науки та  вул. Малокитаївської), вул. Паньківська, вул. Голосіївська, 4-10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві