КМДА Київська міська державна адміністрація


8 липня 2020

Сільськогосподарські ярмарки в Києві діють відповідно до всіх вимог

Сільськогосподарські ярмарки в Києві діють відповідно до всіх  вимог

 

У зв'язку з негативною тенденцією розвитку коронавірусу, нагадуємо та закликаємо Вас ретельно дотримуватися протиепідемічних правил.

Зі свого боку ми ретельно слідкуємо за виконанням санітарних вимог під час проведення ярмарку, щоб не допустити поширення вірусу.
Зокрема, сільськогосподарські ярмарки у Києві діють відповідно до всіх затверджених вимог:

✅Допускати до реалізації продукцію, яка пройшла контроль у лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи в установленому порядку.
✅Організаторам ярмарків забезпечити належний захист харчових продуктів від будь-якого забруднення на всіх етапах обігу: під час транспортування, прийняття, розвантаження, підготовки до реалізації та безпосередньо при реалізації.
✅Заборонено реалізацію на сільськогосподарських ярмарках продукції тваринного походження.
✅Не допускати до роботи осіб з ознаками ГРВІ, підвищеною температурою тіла понад 37,2 градусів та скеровувати їх до закладу охорони здоров'я за місцем обслуговування працівника.
✅Допуск на територію ярмарку учасників здійснюється за умови наявності в них вдягнених засобів індивідуального захисту: зокрема респіратора або медичної маски, у тому числі виготовлених самостійно; одноразових рукавичок.
✅Забезпечити необхідні умови для дотримання продавцями правил особистої гігієни та використання антисептиків для відвідувачів.
✅Забезпечити дезінфекцію контактних поверхонь кожні 2 години під час роботи.
✅Встановити на кожному вході диспансери (дозатори) з антисептичними засобами.
✅Організувати централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами.
✅Обмежити кількість відвідувачів на території ярмарків із розрахунку 1 відвідувач на 10 кв. м торговельної площі.
✅Забезпечити постійне інформування відвідувачів щодо дотримання протиепідемічного режиму, встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватися, з метою профілактики коронавірусної хвороби.

Шановні відвідувачі! Дотримання елементарних правил безпеки - це наше здоров'я!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.