Головна  →  Новини  →  23 листопада 2022

Підприємства побуту міста продовжують приймати активну участь у допомозі Збройним Силам України

Підприємства побуту міста продовжують приймати активну участь у допомозі Збройним Силам України

Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  протягом багатьох років проводиться конкурс-огляд на присвоєння звання зразкового об’єкту побуту.  

Розпочалась підготовка до конкурсу за результатами роботи підприємств сфери побуту у 2022 році. Збираються пропозиції  від районних в місті Києві державних адміністрацій щодо нагородження кращих підприємств та підприємців  сфери послуг

Найважливішим критерієм відбору в умовах воєнного стану є участь підприємців у волонтерській діяльності, допомозі Збройним Силам України, силам територіальної оборони.

Так, наприклад, ТОВ «Куренівські бані», лазнево-оздоровчий комплекс у Оболонському районі міста  з першого дня війни організував миття бійців Збройних Сил України та територіальної оборони з наданням засобів особистої гігієни, капців та рушників. Було закуплено три генератори для безперебійного функціонування комплексу та його режим роботи пристосовано  до умов воєнного стану.

Салоном краси «Київське бюро краси» на вул. Костянтинівській було проведено заходи зі збору коштів для Збройних Сил України. Було зібрано 80,0 тис.грн та передано до фонду «Повернись Живим».

Салоном краси «Backstage» у Печерському районі було організовано збір коштів для годування сил територіальної оборони, салоном було надано безоплатних послуг на суму понад 170,0 тис.грн.

Підприємства побуту міста продовжують приймати активну участь у допомозі Збройним Силам України, багато представників цієї сфери вступили до лав Збройних Сил України та територіальної оборони для захисту цілісності та незалежності нашої держави.

Перейти до спискуВерсiя для друку