Головна  →  Новини  →  17 травня 2022

13 травня відбулась нарада з питань належної організації та проведення ярмаркових заходів у місті Києві

13 травня відбулась нарада з питань належної організації та проведення ярмаркових заходів у місті Києві

 У Департаменті промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) під головуванням виконувача обов’язків директора Департаменту Володимира Костікова та за участі заступника директора Департаменту – начальника управління торгівлі та побуту Володимира Циби, начальника Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві Олега Рубана, керівниками комунальних підприємств: «Світоч» м. Києва, «Київська спадщина», «Поділ - Нерухомість», які є організаторами ярмаркових заходів, адміністраторами цих ярмарок, завідуючих Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві 13 травня відбулась нарада з питань належної організації та проведення ярмаркових заходів у місті Києві.

На нараді були обговоренні питання:

здійснення контролюючих заходів щодо забезпечення якості продуктів харчування, що реалізуються на ярмаркових заходах у місті Києві;

проведення належних заходів, з дотримання санітарних норм, які здійснюються з метою запобігання поширенню інфекційних та іншим захворювань серед населення;

Також усіх присутніх було ознайомлено з пам’яткою по ветеринарно – санітарній експертизі і отриманню експертних висновків лабораторії, розробленою Центральною випробувальною державною лабораторією Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві з метою забезпечення та координації стаціонарних та виїзних лабораторій для проведення ветеринарно – санітарної експертизи і видачі експертних висновків.

Додатково повідомляємо, з метою забезпечення мешканців столиці продуктами харчування першої необхідності, з початку березня попри вкрай напружену ситуацію, складну логістику Департаментом здійснено ряд заходів спрямованих на  налагодження організації ярмарків, щотижня кількість локацій проведення ярмаркових заходів збільшується, при цьому розширюючи асортимент продукції.

Адреси проведення та режим роботи можна знайти на офіційному сайті та face book сторінці Департаменту.

 

 

 

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві