Головна  →  Новини  →  16 травня 2022

Про проведення робочої зустрічі з суб’єктами господарювання, які провадять свою підприємницьку діяльність на території Житнього ринку

Про проведення робочої зустрічі з суб’єктами господарювання, які провадять свою підприємницьку діяльність на території  Житнього ринку

    13 травня під головуванням в.о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Володимира Костікова, заступника директора Департаменту – начальника управління торгівлі та побуту Володимира Циби та керівника комунального підприємства «Житній ринок» проведено робочу зустріч з суб’єктами господарювання, які провадять свою підприємницьку діяльність на території критого ринку розташованого за адресою вулиця Верхній Вал, 16.

 Конструктивно розглянуто питання щодо продовження здійснення суб’єктами господарювання підприємницької діяльності на Житньому ринку, сплати  коштів за отримання послуги з користування торговельним місцем а також налагодження подальшої роботи в період воєнного стану та можливі альтернативи.

   Департамент не стоїть осторонь нагальних питань підприємців, що виникають в непростий для країни час та всебічно сприяє налагодженню роботи, адже суб’єкти господарювання здатні стабільно працювати в умовах війни є ключовим фактором посилення економічної стійкості столиці.

   Також зазначаємо, функціонування комунального підприємства «Житній ринок» поновлено в умовах воєнного стану, з метою забезпечення населення міста Києва необхідними товарами.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві