КМДА Київська міська державна адміністрація


1 лютого 2022

Deep Tech Marathon з удосконалення інноваційних розробок дослідницьких інститутів НАН України

Deep Tech Marathon з удосконалення інноваційних розробок дослідницьких інститутів НАН України

25-26 лютого 2022 року у форматі офлайн в Науково-освітньому просторі ДНУ «Київський академічний університет» (бульв. Вернадського, 3б) відбудетьсядводенний Deep Tech Marathon з удосконалення інноваційних розробок дослідницьких інститутів НАН України та виведення їх на ринок.

До участі запрошуються представники промислових підприємств  м. Києва та представники малого і середнього бізнесу (участь безкоштовна).

Отримати повну інформацію про Марафон, ознайомитися з менторами та розробками, обрати проект, до якого можна долучитись, а також зареєструватися до участі можна за посиланням: https://sites.google.com/kau.edu.ua/deeptechmarathon/

Реєстрація завершується 21 лютого!

До заключної презентації проєктів та Гала-нетворкінгу можна буде долучитися в якості глядача у форматі онлайн на платформі ZOOM, що дозволить познайомитись з провідними розробниками НАН України та бізнес-консультантами, а також послухати презентації команд-учасниць марафону.

Реєстрація на гала-нетворкінг, який буде проходити 26 лютого з 16:15 до 17:30 онлайн на платформі Zoom, за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1HlGbLuLmNH85UMKkqPO35G6IOuYpEI1_3W_uwHnY-Gs/viewform?edit_requested=true

Запрошуємо до участі!

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.