Головна  →  Новини  →  13 грудня 2021

У рамках проєкту «Академ.Сіті» делегація з Києва відвідала найбільший у Німеччині технопарк «Адлерсхоф»

У рамках проєкту «Академ.Сіті» делегація з Києва відвідала найбільший у Німеччині технопарк «Адлерсхоф»

 З 28 листопада по 02 грудня 2021 року за участі представників Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА, Управління міжнародних зв’язків апарату виконавчого органу Київської міської ради КМДА, наукових інститутів НАН України, державної наукової установи «Київського академічного університету», відбувся офіційний візит делегації до Берліну.

Мета зазначеного візиту полягала у розширенні партнерства Києва і Берліну, створенні у Києві науково-технологічного парку «Академ.Сіті» та вивченні досвіду функціонування науково-технологічного парку «Берлін Адлерсхоф», як прикладу реновацій територій промислових зон та наукових установ Берліну.

Технопарк «Берлін Адлерсхоф» – це наукове містечко в Німеччині, відоме у всьому світі. Із розвинутою інфраструктурою, 16 дослідницькими інститутами, тисячею технологічних компаній, підтримкою різноманітних стартапів та інновацій, де працюють понад 22 тис співробітників компаній і наукових установ та навчаються близько 6,5 тисячі студентів.

 Під час роботи делегації відбулися двосторонні зустрічі з посадовими особами Сенату Берліну, керівниками наукових парків « Берлін Адлерсхоф» та «Берлін-Бух». Взято участь у семінарах, присвячених створенню наукового парку, планувань розвитку території та прилеглих міських територій, вивченню функціонування та управління науковими парками.  

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві