Головна  →  Новини  →  18 листопада 2021

16 - 19 листопада 2021 року в Міжнародному виставковому центрі проходить XX Міжнародний промисловий форум

16 - 19 листопада 2021 року  в  Міжнародному виставковому центрі проходить XX Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум двадцять років поспіль утримує статус головної виставкової події України у галузі машинобудування, сучасних технологій металообробки та промислового обладнання. З 2005 року висока репутація Форуму постійно підтверджується сертифікатом Всесвітньої Асоціації Виставкової Індустрії (UFI).

Нинішнє ювілейне проведення Форуму об’єднало близько 250 провідних виробників і постачальників обладнання і технологій з 18 країн світу, які на площі понад 15 тис кв.м. представлять найсучасніші досягнення  інженерної та науково-технічної думки.

 На виставці представлений стенд (D-1) з інформацією щодо програм фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу в місті Києві, яку здійснює Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у співпраці з банками-партнерами.

17 листопада 2021 року Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провів круглий стіл на тему: «Актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19», якій проходив в онлай та офлайн режимі.

На круглому столі виступили: заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва – начальник управління промисловості, підприємництва та регуляторної політики А.О. Баган, голова Ради Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», голова ради з питань ЗЕД при ТПП України - Свистіль С.О., віце-президент Київської торгово-промислової палати -  Коляденко В.А., голова Всеукраїнського молодіжного об’єднання підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива» - Артемчук О.О., генеральний директор ТОВ «ДАРПАК» - Сторожук О.С., активну участь в дискусійній панелі у режимі онлай взяли: голова Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, генеральний директор ДП ВО «Київприлад» - Осадчий О.В. та генеральний директор ТОВ фірма «Фавор» Михайлова Р.В.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві