КМДА Київська міська державна адміністрація


3 листопада 2021

Нарада з питань розміщення об'єктів сезонної дрібнороздрібної торгівлі та сезонних ярмарків з продажу натуральних хвойних дерев в місті Києві

Нарада з питань розміщення об'єктів сезонної дрібнороздрібної торгівлі та сезонних ярмарків з продажу натуральних хвойних дерев в місті Києві

28.10.2021 у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва відбулась нарада під головуванням в.о. директора Департаменту Володимира Костікова з питань розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торгівлі та сезонних ярмарків з продажу натуральних хвойних дерев в місті Києві, також участь прийняли заступник директора Департаменту – начальник управління торгівлі та побуту В. Циба, керівництво  КП «Міський магазин», представники Департаменту міського благоустрою, заступники голів районних в місті Києві державних адміністрацій та інспектор УПД Головного Управління поліції в місті Києві О. Ковальський.

Під час наради обговорено питання порядку організації, затвердження адресного переліку та схеми розміщення сезонних ярмарків з продажу натуральних хвойних дерев та ялинкових прикрас у місті Києві, а також їх своєчасного прибирання та утилізації відповідно до адресного переліку.

Спільно з представниками Головного управління Національної поліції у м. Києві Національної поліції України обговорено питання попередження виникнення стихійної торгівлі на період проведення сезонних ярмарків з продажу натуральних хвойних дерев.

КП «Міський магазин» спільно з районними в місті Києві державними адміністраціями було доручено повторно опрацювати пропозиції по внесенню змін до Схеми розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі, затвердженої розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.