Головна  →  Новини  →  26 жовтня 2021

Щодо проведення осіннього місячника з благоустрою

Щодо проведення осіннього місячника з благоустрою

Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 вересня 2021 року №2091 «Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2021 році», 23 жовтня по місту Києву пройшло масштабне прибирання парків, скверів та інших територій столиці.

Департамент промисловості та розвитку підприємництва долучився до прибирання Голосіївського району міста Києва, спільними зусиллями було прибрано від «відходів відпочиваючих» велику територію зеленої зони урочища по вул. Саперно – Слобідська.

У заході з благоустрою взяли участь понад 50 небайдужих активних людей: в.о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимир Костіков, заступник директора – начальник управління торгівлі та побуту Володимир Циба,  заступник директора – начальник управління промисловості, підприємництва та регуляторної політики Анатолій Баган, працівники Департаменту та підпорядкованих комунальних підприємств,  Голосіївської районної в місті Києві районної адміністрації та комунального підприємства ШЕУ Голосіївського району.

Велика вдячність працівникам, які доєдналися до толоки та продемонстрували активну громадську позицію!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві