Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2021

07.10.2021 відбулась виїзна зустріч керівництва Департаменту промисловості та розвитку підприємництва з керівництвом ТОВ «Теплокерамік»

На зустрічі оглянули виробничі потужності підприємства та обговорили питання співпраці відповідно до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21.09.2017 № 46/3053 (зі змінами та доповненнями).

ТОВ «Теплокерамік» – українська компанія,  що спеціалізується на розробці та виготовленні сучасного економічного опалення.
Teploceramic – інфрачервоне опалення, яке відповідає усім вимогам сучасного світу: турбота про навколишнє середовище і здоров'я людини, екологічність та безпека, простота в установці та використанні, економія електроенергії та грошових коштів користувача.
Теплокерамік – електричне опалення, яке є екологічною альтернативою стаціонарному опаленню, твердопаливним і газовим котлам, що використовують природні ресурси планети, які вичерпаються в найближчі десятиліття.

За результатами зустрічі  встановлено, що ТОВ «Теплокерамік» відповідає всім критеріям, визначеними   в Положенні про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21.09.2017 № 46/3053 (у редакції рішення Київської міської ради від 12.11.2019 № 60/7633).

ТОВ «Теплокерамік» запропоновано взяти участь у зазначеній вище програмі.

Більш детально про фінансово-кредитну підтримку за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/biznes_ta_litsenzuvannia/programa_finansovo-kreditno_pidtrimki_subyektiv_malogo_ta_serednogo_pidpriyemnitstva_u_misti_kiyevi/

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві