КМДА Київська міська державна адміністрація


23 вересня 2021

Щодо виїзної зустрічі з керівництвом ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК»

Щодо виїзної зустрічі  з керівництвом ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК»

21.09.2021 відбулась виїзна зустріч керівництва Департаменту промисловості та розвитку підприємництва з керівництвом ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК».

 На зустрічі оглянули виробничі потужності підприємства та обговорили питання співпраці відповідно до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21.09.2017 № 46/3053 (зі змінами та доповненнями).

 ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК» виготовляє кондитерську продукцію на основі традиційних рецептів, що відповідають ДСТУ, та використовує добірні натуральні інгредієнти. Підприємство відповідає сучасному європейському рівню - функціонує система менеджменту безпечності та якості харчових продуктів.

 За результатами зустрічі вирішено розглянути питання можливості надання фінансово-кредитної підтримки ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК» на комісії з питань надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві.

 Більш детально про фінансово-кредитну підтримку за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/biznes_ta_litsenzuvannia/programa_finansovo-kreditno_pidtrimki_subyektiv_malogo_ta_serednogo_pidpriyemnitstva_u_misti_kiyevi/

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.