Головна  →  Новини  →  21 вересня 2021

"Прямий зв'язок з Київською міською владою» від 7 вересня 2021 року

"Прямий зв'язок з Київською міською владою» від 7 вересня 2021 року

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснює розгляд звернень мешканців столиці, які були висвітлені під час «Прямого звязку з Київською міською владою» 7 вересня в контактній бюджетній установі «Контактний центр міста Києва», участь в якому прийняв в.о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  Володимир Костіков.

Так, з проханням усунення стихійної торгівлі по вулиці Метрологічній в Голосіївському районі, на гарячу лінію звернувся мешканець міста Києва пан Сергій.

За результатом опрацювання та з метою недопущення стихійної торгівлі, Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація спільно з комунальним підприємством «Світоч» м. Києва, яке підпорядковане Департаменту та провадить діяльність у сфері торгівлі надали пропозиції щодо включення вул. Метрологічної у Голосіївському районі до адресного переліку сезонних ярмарків у місті Києві у II півріччі 2021 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві