Головна  →  Новини  →  21 вересня 2021

"Прямий зв'язок з Київською міською владою» від 7 вересня 2021 року

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  відреагував на звернення заявника, яке було висвітлене під час «Прямої лінії» 7 вересня в контактній бюджетній установі «Контактний центр міста Києва» стосовно незручностей від функціонування магазину «Ашан», розташованого за адресою: вул. Липська, 19/7, у зв’язку з розвантаженням товарів в ранішній час на прибудинковій території.

 Для вирішення даного питання Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звернувся до ТОВ «АШАНН  Україна ГІПЕРМАРКЕТ» з проханням вжити вичерпних заходів щодо усунення незручностей, а саме переглянути графік доставки товарів задля уникнення шуму при його розвантажуванні.

 Також повідомляємо, з метою детального опрацювання порушеного питання 21.09.2021 відбудеться нарада за участі представників Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та ТОВ «АШАНН  Україна ГІПЕРМАРКЕТ».

 Питання взято під особистий контроль в.о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимира Костікова.

 

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві