Головна  →  Новини  →  21 вересня 2021

"Прямий зв'язок з Київською міською владою» від 7 вересня 2021 року

"Прямий зв'язок з Київською міською владою» від 7 вересня 2021 року

Під час прямого ефіру, що проходив 7 вересня в контактній бюджетній установі «Контактний центр міста Києва» до виконувача обов’язків директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Володимира Костікова звернулась мешканка міста Києва зі скаргою на магазин «Сільпо», розташованого по вул. Маршала Малиновського, 34, в якому здійснюється реалізація алкогольних напоїв після 22 години вечора.

 Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звернувся до ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» з проханням забезпечити дотримання вимог рішення Київської міської ради від 27.09.2018 № 1529/5593  «Про встановлення обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в м. Києві».

 Також, закликаємо усіх суб’єктів господарювання, що провадять діяльність на території міста Києва дотримуватися вимог вище вказаного рішення та нагадуємо, що продаж алкоголю в нічний час може бути підставою для анулювання ліцензії.

 

 

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві