Головна  →  Новини  →  21 вересня 2021

"Прямий зв'язок з Київською міською владою» від 7 вересня 2021 року

Під час прямого ефіру, що проходив 7 вересня в контактній бюджетній установі «Контактний центр міста Києва» до виконувача обов’язків директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  Володимира Костікова звернулись мешканці столиці зі скаргою щодо неналежної організації ярмарків на бульв. Перова, 8-10 у Дніпровському районі та паркування автотранспорту на тротуарі та біля зупинки громадського транспорту під час проведення ярмарку на  просп. Соборності, 2-20 у Дніпровському районі.

 Відповідно до адресного переліку сезонних ярмарків у місті Києві  у II півріччі 2021 року передбачено проведення ярмарку на бульв. Перова, 8-10 щочетверга, просп. Соборності, 2-20 у Дніпровському районі та його організатором визначено комунальне підприємство «Київська спадщина».

 Департаментом доручено комунальному підприємству «Київська спадщина» забезпечити дотримання схеми розміщення об’єктів торгівлі на ярмарку, проводити роз’яснювальну роботу серед торгуючих щодо безумовного дотримання санітарно-гігієнічних норм під час реалізації продукції, а також посилити контроль за паркуванням транспортних засобів суб’єктів господарювання, що провадять діяльність на ярмарку, утриманням місця проведення ярмарку у належному санітарному стані, забезпеченням своєчасного прибирання території та вивезення сміття після проведення ярмарків.

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві