Головна  →  Новини  →  21 вересня 2021

"Прямий зв'язок з Київською міською владою» від 7 вересня 2021 року

Під час прямого ефіру, що проходив 7 вересня в контактній бюджетній установі «Контактний центр міста Києва» до виконувача обов’язків директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Володимира Костікова звернулись мешканці житлового будинку розташованого за адресою: Оболонський проспект 18-А зі скаргою на супермаркет «Варус».

Зі слів мешканців проблема полягає в нічних роботах супермаркету, у літній період, коли вікна відкриті, після 24:00 часто можна почути шум з боку рампи супермаркету. Даний шум заважає спати мешканцям будинку.

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звернувся до ТОВ «ОМЕГА» з проханням вжити вичерпних заходів щодо усунення незручностей, а саме переглянути графік доставки товарів задля уникнення шуму при його розвантажуванні.

Також Департамент доручив Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації провести відповідну роботу щодо дотримання законодавства України в частині дотримання тиші та питання тримати на постійному контролі.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві