Головна  →  Новини  →  21 вересня 2021

"Прямий зв'язок з Київською міською владою» від 7 вересня 2021 року

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відреагував на звернення мешканців міста Києва, яке було висвітлено під час прямого ефіру, що проходив 7 вересня в контактній бюджетній установі  «Контактний центр міста Києва» щодо незручностей під час проведення ярмарків на вул. Лісківській (в межах вулиць Милославської та Радунської) у Деснянському районі.

Зазначаємо, що залишаючи одну полосу для проїзду авто, під час проведення ярмарку, створює аварійну ситуацію, яка загрожує життю та здоров’ю учасників та відвідувачів ярмарків.

 Комунальне підприємство «Київська спадщина», яке визначено організатором ярмарку за вказаною адресою, розробило схему розміщення об’єктів торгівлі на ярмарку та схему організації дорожнього руху на період проведення такого ярмарку, яку погоджено в Управлінні патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та затверджено в Департаменті транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Додатково повідомляємо, що у разі потреби адміністратор, який перебуває на ярмарку забезпечує безперешкодний проїзд автомобілів спеціального призначення.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві