Головна  →  Новини  →  21 вересня 2021

"Прямий зв'язок з Київською міською владою» від 7 вересня 2021 року

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відреагував на звернення мешканців міста Києва, яке було висвітлено під час прямого ефіру, що проходив 7 вересня в контактній бюджетній установі  «Контактний центр міста Києва» щодо незручностей від проведення ярмарку на вул. Анни Ахматової, 31 у Дарницькому районі міста Києва.

Відповідно до адресного переліку сезонних ярмарків у місті Києві  у ІI півріччі 2021 року передбачено проведення ярмарки на вул. Анни  Ахматової, 31 щосереди та щоп'ятниці, його організатором визначено комунальне підприємство «Київська спадщина».

Провадження торговельної діяльності в інші дні за вказаною адресою є несанкціонованим та порушує громадський порядок.

Для вирішення питань, що стосуються несанкціонованої торгівлі за адресами, де проводяться ярмарки Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  звертається до Головного управління Національної поліції у м. Києві для вжиття невідкладних заходів та активізації роботи підпорядкованих підрозділів поліції задля недопущення виникнення такої торгівлі та вжиття відповідних заходів.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві