Головна  →  Новини  →  21 вересня 2021

"Прямий зв'язок з Київською міською владою» від 7 вересня 2021 року

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відреагував на звернення, яке було висвітлене під час «Прямої лінії» 7 вересня в контактній бюджетній установі «Контактний центр міста Києва» стосовно незаконної торгівлі цигарками.

Повідомляємо, провадження торговельної діяльності тютюновими виробами на вул. Метрологічній, 1 є несанкціонованим та порушує громадський порядок.

Стаття 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення
(далі – КУпАП) регламентує, що торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою накладення штрафу.

 Відповідно до статей 23 та 30 Закону України «Про Національну поліцію» поліція, відповідно до покладених на неї завдань, вживає заходів з метою виявлення кримінальних, адміністративних правопорушень, припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення, а також вживає заходів реагування на правопорушення, визначені КУпАП, на підставі та в порядку, визначених законом.

 Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), постійно звертається до Головного управління Національної поліції в м. Києві щодо припинення стихійної торгівлі у столиці.

 Так, Департамент вчергове звернувся до Головного управління Національної поліції у м. Києві з проханням  перевірити наведені у зверненні факти порушення законодавстватавжити відповідних заходів реагування.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві