Головна  →  Новини  →  8 вересня 2021

«Прямий зв'язок з Київською міською владою»

«Прямий зв'язок з Київською міською владою»

7 вересня виконувачем обов’язків директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимиром Костіковим було прийнято участь в проєкті, що реалізується в комунальній бюджетній установі «Контактний центр  міста Києва» – «Прямий зв'язок з Київською міською владою».

Це зручний спосіб мешканцям столиці в телефонному режимі розповісти про проблеми міста, що їх турбують, вислухати можливі шляхи вирішення та допомогти зробити столицю кращою!

Дзвінки приймалися за номером «15-51», зокрема, надавалися відповіді з наступних висвітлених питань:

-  незручності від стихійної торгівлі в Голосіївському районі міста Києва по вул. Метрологічній. Виконувачем обов’язків директора Департаменту було зауважено, буде вжито усіх необхідних заходів реагування щодо боротьби з незаконною торгівлею, також по вул. Метрологічній планується проведення ярмаркових заходів, з метою задоволення потреб населення в сільськогосподарській продукції.

 - незручності від функціонування магазину «Ашан», розташованого за адресою: Липська 19/7, у зв’язку з розвантаженням товарів в ранішній час на прибудинковій території;

 - реалізація алкогольних напоїв після 22:00 в магазині «Сільпо»,  розташованого по вул. Маршала Малиновського 34;

 - порушення правил торгівлі (чотири незаконно розміщених засобів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі,  в яких реалізуються овочі та фрукти) розміщених поблизу Ліцею №142 на вул. пров. Політехнічний 2 у Солом’янському районі;

-  незручності від стихійної торгівлі по вул. Богдана Гаврилишина в Шевченківському районі та на бульв. Ігоря Шамо в Дніпровському районі міста Києва.

 Володимир Костіков розповів про те, що місцевою владою планується запуск пілотного проєкту зачищення осередків стихійної торгівлі в місті Києві.

 Додатково повідомляємо, усі звернення Департаментом промисловості та розвитку підприємництва будуть розглянуті, та відповідь буде надано письмово в установлений законом термін.

 Також за результатами розгляду вище зазначених питань можна слідкувати на сторінці facebook та на офіційному сайті Департаменту.

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві