Головна  →  Новини  →  28 серпня 2021

29 серпня - вшанування пам’яті захисників України

29 серпня - вшанування пам’яті захисників України

Вшануймо 29 серпня о 10-й годині 00 хвилин загальнонаціональною хвилиною мовчання пам’ять за захисниками України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Так, за офіційними даними, під час Іловайської операції і подальшого розстрілу в так званому путінському «зеленому коридорі», який  став для наших військових справжньою дорогою смерті, 366 українських воїнів загинуло, 429 - отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 158 вважалися зниклими безвісти.

29 серпня 2021 року передбачено приспущення Державного прапора України, зупинення на час загальнонаціональної хвилини мовчання роботи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім тих, де встановлено безперервний режим роботи) руху громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві