КМДА Київська міська державна адміністрація


20 серпня 2021

Вітання з 30-ою річницею Незалежності нашої держави

Вітання з 30-ою річницею Незалежності нашої держави

Шановні кияни та гості столиці, прийміть щирі вітання з 30-ою річницею Незалежності нашої держави!

Як величну святиню бережемо ми пам’ять про покоління наших предків, які, жертвуючи собою, боролися за Українську державу і в складних умовах зберегли дух нації. Пройшовши серйозні випробування, українці створили свою незалежну державу, яка існує ось вже три десятиліття. Наступне наше завдання – зробити її країною наших мрій. 

Зараз Україна переживає нелегкий період з моменту здобуття Незалежності, восьмий рік не припиняється боротьба її за територіальну цілісність. В умовах збройного протистояння ми захищаємо свій вибір жити вільно, на власний розсуд у своєму домі.

Водночас у країні відбуваються непрості, але необхідні економічні, соціальні та інші зміни. Вони вимагають єднання влади і народу, чесної і ефективної державної політики. Тільки об’єднавши зусилля всього суспільства ми зможемо відстояти Незалежність, досягти економічного зростання, забезпечити справжній розквіт України як успішної держави заможних громадян.

Нехай це свято додасть усім наснаги на шляху до нових перемог в ім’я процвітання нашої держави! Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра й миру.

 

Зі святом Вас, дорогі друзі!

В.о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимир Костіков

 

 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.