Головна  →  Новини  →  17 серпня 2021

Про загальноміський шкільний ярмарок до нового 2021/2022 навчального року, що проходив 14-15 серпня на центральній вулиці столиці

Про загальноміський шкільний ярмарок до нового 2021/2022 навчального року, що проходив 14-15 серпня на центральній вулиці столиці

Вихідними на центральній вулиці столиці відбувся загальноміський шкільний ярмарок до нового 2021/2022 навчального року, організатором якого виступило комунальне підприємство «Міський магазин» за підтримки Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Тисячі дітей та батьків завершили підготовку до нового навчального року, адже на шкільному ярмарку був представлений різноманітний асортимент товару для школярів. Найкращі українські виробники такі, як: ПАТ «Трикотажна фабрика «Роза», «Текстиль Контакт», «Helena», «Глорія» дали змогу придбати якісний одяг, барвисті вишиванки, взуття, канцелярію і багато іншого шкільного приладдя за доступними цінами.

  Також на ярмарку була передбачена розважальна програма, аніматори провели низку захоплюючих конкурсів, торгово-виробничі компанії «Три ведмеді» та «Хрещатик» дали змогу дітям безкоштовно поласувати морозивом.

 Приємні бонуси отримали покупці на освітні послуги «Setstud» (освітній простір, в якому зацікавлюють дітей до вивчення предметів шкільної програми).

 Сміливо можемо сказати, що підготовка до нового навчального року перетворилася на радісне дійство.

  Щиро дякуємо, що відвідали шкільний ярмарок, вдалого навчального року та до зустрічі наступного літа!

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві