КМДА Київська міська державна адміністрація


16 серпня 2021

Пропонуємо долучитися до обговорення проєкту регуляторного акта

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропонує суб’єктам господарювання міста Києва долучитися до обговорення проєкту регуляторного акта:

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються Українським науково-практичним центром ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України».

Головним розробником проєкту регуляторного акта є Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Розпорядження розроблено з метою внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються Українським науково-практичним центром ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України.

Проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються Українським науково-практичним центром ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України»  13 серпня 2021 року розміщено в мережі Інтернет за адресою www.kуivcity.gov.ua для отримання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 13 серпня 2021 року по 13 вересня 2021 року):

  • у письмовому вигляді за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), тел. 202 60 71 або на електронну адресу [email protected];
  • у письмовому вигляді за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 Державна регуляторна служба України, тел. 285 05 55 або на електронну адресу [email protected]

 

https://kyivcity.gov.ua/publichna_informatsiia_Tag_166122/proyekt_rozporyadzhennya_vikonavchogo_organu_kivsko_misko_radi_kivsko_misko_derzhavno_administratsi_pro_vnesennya_zmin_do_tarifiv_na_platni_poslugi_z_medichnogo_obslugovuvannya_yaki_nadayutsya_ukranskim_naukovo-praktichnim_tsentrom_endokrinno_khiru/

 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.