Головна  →  Новини  →  21 липня 2021

Щодо створення науково- технологічного парку «Академ.Сіті»

Щодо створення науково- технологічного парку «Академ.Сіті»

19 липня у Київському академічному університеті відбувся урочистий захід зі створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті», в якому прийняли участь директори інститутів Національної академії наук України, т.в.о. Президента НАН України Сергій Пирожков, тимчасовий повірений у справах Посольства Федеративної Республіки Німеччини пан Бертрам фон Мольтке, декан університету ім. Гумбольдта в Берліні Ельмар Кульке та представник інноваційного парку «Адлерсхоф» пан Хельге Нойман. Київську міську адміністрацію представляли перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба і заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Анатолій Баган.

Захід присвячений створенню у місті Києві науково-технологічого парку «Академ.Сіті», мета якого – підсилити роль науки та технологій у розвитку міста. Інноваційний парк реалізується на прикладі найуспішнішого в Німеччині проєкту «Адлерсхоф».

Учасникам також презентували ідею парку, що працюватиме на базі кластера наукових установ НАН України, розташованого в Академмістечку, його створення має всі шанси стати дійсно інноваційним, потужним центром, де сконцентруються наука і підприємництво, а міська влада допоможе, щоб цей проєкт був реалізований.

 Німецька команда працюватиме у столиці кілька днів, за цей час надасть столичним науковцям максимальну партнерську допомогу зі створення парку «Академ.Сіті» в Києві.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві