Головна  →  Новини  →  1 липня 2021

Реалізація Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього бізнесу в місті Києві

29 червня відбулись зустрічі заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Багана А.О. з керівництвом АТ «Креді Агріколь Банк», у т.ч. з директором Департаменту розвитку корпоративного бізнесу АТ «Креді Агріколь Банк» Шелестом О.В. директором Департаменту підтримки агробізнесу АТ «Креді Агріколь Банк» Порвіною Н.О., а також з представником ПАТ Акціонерний банк «Південний» Шаломою В.І.

На зустрічах обговорені питання долучення АТ «Креді Агріколь Банк» та ПАТ Акціонерний банк «Південний» до реалізації Положення про фінансово-кредитну  підтримку суб’єктів  малого та середнього бізнесу в  м. Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21.09.2017 № 46/3053 (зі змінами та доповненнями).

Більш детально про фінансово-кредитну підтримку за посиланням:  https://kyivcity.gov.ua/biznes_ta_litsenzuvannia/programa_finansovo-kreditno_pidtrimki_subyektiv_malogo_ta_serednogo_pidpriyemnitstva_u_misti_kiyevi/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві