КМДА Київська міська державна адміністрація


24 червня 2021

Повідомлення про оприлюднення

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропонує суб’єктам господарювання міста Києва долучитися до обговорення проєкту регуляторного акта – рішення Київської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення атракціонної техніки в місті Києві».

Розробником проєкту регуляторного акта є Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Проєктом регуляторного акта передбачається затвердити Порядок розміщення атракціонної техніки в місті Києві.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 23 червня 2021 року по 23 липня 2021 року):

у письмовому вигляді за адресою: 01024, м. Київ, вул. Терещенківська, 11-А, тел. (044) 235-86-93 або на електронну адресу: [email protected]

З проєктом регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет за адресою: www.kyivcity.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» або за посиланням:

 https://kyivcity.gov.ua/publichna_informatsiia_Tag_166122/proyekt_rishennya_kivsko_misko_radi_pro_zatverdzhennya_poryadku_rozmischennya_atraktsionno_tekhniki_v_misti_kiyevi/При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.