Головна  →  Новини  →  24 червня 2021

Повідомлення про оприлюднення

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропонує суб’єктам господарювання міста Києва долучитися до обговорення проєкту регуляторного акта – рішення Київської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення атракціонної техніки в місті Києві».

Розробником проєкту регуляторного акта є Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Проєктом регуляторного акта передбачається затвердити Порядок розміщення атракціонної техніки в місті Києві.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 23 червня 2021 року по 23 липня 2021 року):

у письмовому вигляді за адресою: 01024, м. Київ, вул. Терещенківська, 11-А, тел. (044) 235-86-93 або на електронну адресу: [email protected]

З проєктом регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет за адресою: www.kyivcity.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» або за посиланням:

 https://kyivcity.gov.ua/publichna_informatsiia_Tag_166122/proyekt_rishennya_kivsko_misko_radi_pro_zatverdzhennya_poryadku_rozmischennya_atraktsionno_tekhniki_v_misti_kiyevi/

Перейти до спискуВерсiя для друку