Головна  →  Новини  →  7 червня 2021

Департамент промисловості та розвитку підприємництва вітає з Днем народження Майстренка Віталія Степановича

Департамент промисловості та розвитку підприємництва вітає з Днем народження Майстренка Віталія Степановича

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вітає з Днем народження Майстренка Віталія Степановича.

Більша частина Вашого життя пов’язано з історією Відкритого акціонерного товариства „Київський завод „Радар”.  

Саме тут, починаючи з 1978 року, Ви пройшли трудові університети: електромонтера, регулювальника радіоапаратури, майстра, заступника та начальника  цеху, заступника директора підприємства. У 2004 році Ви стали головою правління – генеральним директором заводу.

Зростали Ваш досвід та професіоналізм – накопичувало силу й  міць підприємство.

Завдяки принциповості, доброзичливості, щирості, порядності та людяності Ви заслужили глибоку повагу як у колективі підприємства, так і серед керівників промислових підприємств міста.

Зараз Ви займаєте не менш відповідальну для м. Києва посаду віце-президента Київської торгово-промислової палати. Старанно та сумлінно працюєте у напрямку сприяння розвитку національної економіки та її інтеграції у світову систему.

За високі трудові та професійні досягнення Ви нагороджені „Знаком Пошани” Київської міської державної адміністрації, знаком „Почесний авіабудівник України”, удостоєні звання “Заслужений машинобудівник України”.

Бажаємо Вам, сучасній людині, непересічній особистості і в подальшому берегти у своєму серці юначу енергію та ентузіазм. Великого Вам щастя й здоров’я, довгих років життя, нових трудових звершень на славу нашої України.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві