КМДА Київська міська державна адміністрація


26 січня 2021

Важлива інформація

Важлива інформація

 

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропонує суб’єктам господарювання міста Києва долучитися до обговорення проєкта регуляторного акту:

Відповідно до пункту 12 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», постанов Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» та від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», з метою впорядкування надання платних послуг з медичного обслуговування:

1. Внести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 лютого 2015 року № 171 «Про встановлення тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються лікувально-профілактичними комунальними закладами охорони здоров’я», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 11 березня 2015 року за № 32/1143, такі зміни:

1.1. Пункт 45 викласти в такій редакції:

«45. Встановити Тарифи на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський пологовий будинок № 2» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що додаються».

1.2. Доповнити розпорядження новим пунктом 81 такого змісту:

«81. Встановити Тарифи на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Солом’янського району м. Києва, що додаються».

У зв’язку з цим пункти 81–83 вважати відповідно пунктами 82–84.

2. Внести зміни до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Київський міський пологовий будинок № 2, встановлених розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 лютого 2015 року № 171, зареєстрованим Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 11 березня 2015року за № 32/1143 (у редакції розпорядження від 20 лютого 2017 року № 189), виклавши їх у новій редакції, що додається.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

Проєктом розпорядження встановлюються тарифи на платні медичні послуги для Комунального некомерційного підприємства «Шкірно-венерологічний диспансер № 4» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Комунального некомерційного підприємства «Дитяча клінічна лікарня № 4 Солом’янського району міста Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Голова                                                                              Віталій КЛИЧКО

https://kyivcity.gov.ua/publichna_informatsiia_Tag_166122/proyekt_rozporyadzhennya_vikonavchogo_organu_kivsko_misko_radi_kivsko_misko_derzhavno_administratsi_pro_vnesennya_zmin_do_rozporyadzhennya_vikonavchogo_organu_kivsko_misko_radi_kivsko_misko_derzhavno_administratsi_vid_26_lyutogo_2015_roku__171_422301/

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.