Головна  →  Новини  →  29 грудня 2020

Відбулася виїздна нарада

Відбулася виїздна нарада

         28 грудня 2020 року відбулася виїздна нарада (бульв. Вернадського, 36) за участю заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва — начальника управління промисловості, підприємництва та регуляторної політики, працівників управління,  в.о. директора Інституту математики НАН України, директора Київського академічного університету.

         Нарада відбулася з питань організації співпраці з Національною академією наук України, з розвитку міської інноваційної інфраструктури та організації діяльності науково-технологічного парку «Academ.City» на базі інститутів Національної академії наук України, за сприяння Київської міської державної адміністрації.

         Концепт науково-технологічного парку «Academ.City» зараз розробляється німецько-українською командою в рамках спільного проекту  Київського академічного університету, Університету ім. Гумбольдта м. Берлін та Технопарку «Адлерсхоф-Берлін». Цей спільний проект підтримується Міністерством освіти і науки Федеративної республіки Німеччина.

          Мета цього проекту — створити інформаційні та інфраструктурні умови       та підсилення ролі науки та наукоємних технологій в сталому розвитку міста         та загальнодержавної економіки. Це сприятиме створенню нових робочих місць, залученню іноземних та національних інвестицій, підвищенню національної та міжнародної конкурентоспроможності українських високотехнологічних продуктів.

        

        

        

Перейти до спискуВерсiя для друку