Головна  →  Новини  →  29 грудня 2020

Відбулася виїздна нарада

Відбулася виїздна нарада

         28 грудня 2020 року відбулася виїздна нарада (бульв. Вернадського, 36) за участю заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва — начальника управління промисловості, підприємництва та регуляторної політики, працівників управління,  в.о. директора Інституту математики НАН України, директора Київського академічного університету.

         Нарада відбулася з питань організації співпраці з Національною академією наук України, з розвитку міської інноваційної інфраструктури та організації діяльності науково-технологічного парку «Academ.City» на базі інститутів Національної академії наук України, за сприяння Київської міської державної адміністрації.

         Концепт науково-технологічного парку «Academ.City» зараз розробляється німецько-українською командою в рамках спільного проекту  Київського академічного університету, Університету ім. Гумбольдта м. Берлін та Технопарку «Адлерсхоф-Берлін». Цей спільний проект підтримується Міністерством освіти і науки Федеративної республіки Німеччина.

          Мета цього проекту — створити інформаційні та інфраструктурні умови       та підсилення ролі науки та наукоємних технологій в сталому розвитку міста         та загальнодержавної економіки. Це сприятиме створенню нових робочих місць, залученню іноземних та національних інвестицій, підвищенню національної та міжнародної конкурентоспроможності українських високотехнологічних продуктів.

        

        

        

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві