Головна  →  Новини  →  23 грудня 2020

Важлива інформація

Важлива інформація

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропонує суб’єктам господарювання міста Києва долучитися до обговорення проєктів регуляторних актів:

«Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дніпровського району м. Києва».

Проєктом розпорядження встановлюються тарифи на платні послуги зі стоматологічної допомоги для Комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний цент Деснянського району м. Києва».

Розробником проєкту є Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Відповідно до вимог нормопроектувальної техніки проєкт розпорядження видаватиметься під назвою «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дніпровського району м. Києва», в той час як у Плані діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік та Плані діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік його включено із назвою «Про затвердження змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дніпровського району м. Києва».

Проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дніпровського району м. Києва» 22 грудня 2020 року розміщено в мережі Інтернет за адресою www.kуivcity.gov.ua для отримання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 22 грудня 2020 року по 22 січня 2021 року):

у письмовому вигляді за адресою: 01044, м. Київ-44, вул. Хрещатик, 36, Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), тел. 2026071 або на електронну адресу[email protected];

у письмовому вигляді за адресою: 01011, м. Київ-11, вул. Арсенальна, 9/11 Державна регуляторна служба України, тел. 285-05-55 або на електронну адресу [email protected]

З проектом регуляторного акта можна ознайомитись на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації в розділі «Регуляторна діяльність» - «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» або

за посиланням:

https://kyivcity.gov.ua/publichna_informatsiia_Tag_166122/proyekt_rozporyadzhennya_vikonavchogo_organu_kivsko_misko_radi_kivsko_misko_derzhavno_administratsi_pro_vnesennya_zmin_do_tarifiv_na_platni_poslugi_z_medichnogo_obslugovuvannya_yaki_nadaye_komunalne_nekomertsiyne_pidpriyemstvo_tsentr_pervinno_mediko-sanit/

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві