Головна  →  Новини  →  15 червня 2020

У Києві провели консультацію з бізнесом щодо відкриття кафе та ресторанів

У Києві провели консультацію з бізнесом щодо відкриття кафе та ресторанів

Ресторани та кафе у столиці будуть відкриті в перший же день, коли показники епідеміологічної ситуації у місті відповідатимуть постанові Кабміну. Про це разом із в.о. першого заступника голови КМДА Валентином Мондриївським та представниками Української бізнес асоціації заявив радник Київського міського голови Володимир Бондаренко.

«Наша мета – відкритий діалог із бізнесом. Місто, як і представники ресторанів та кафе, зацікавлені у відкритті цих закладів. Але ті показники, що вказують на кількість захворюваних у місті, не дають можливості ризикувати та передчасно відкривати заклади громадського харчування. Кабінет Міністрів України чітко визначив, за яких умов можливий 3-й етап послаблень карантину, під який і підпадає це питання. На сьогодні перший показник – інцидентність – у місті перевищує той, який вказаний у постанові Кабміну. Тобто для того, щоб відкрити ресторани та кафе у місті з можливістю обслуговувати всередині, маємо фіксувати не більше 50 випадків захворювання за день», – сказав Володимир Бондаренко.

Представники столичної влади вислухали думку рестораторів, власників бізнесу і обговорили питання орендної плати в символічну 1 гривню за літні майданчики.

За словами Валентина Мондриївського, міська влада бачить готовність бізнесу працювати відповідально і робить все можливе для скорішого відновлення роботи закладів громадського харчування.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві