Головна  →  Новини  →  18 вересня 2020

Відбулася виїзна нарада з питання розгляду депутатських звернень

Відбулася виїзна нарада з питання розгляду депутатських звернень

 

Відбулася виїзна нарада з питання розгляду депутатських звернень депутатів Київської міської ради В. Михайленка та Т. Меліхової стосовно здійснення перевірки діяльності магазину на вул. Жмеринській, 22-а у Святошинському районі в частині незаконної торгівлі алкогольними напоями.

До участі у нараді залучено представників Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, Головного управління Державної фіскальної служби в м. Києві, Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

За результатами встановлено, що реалізація алкогольних напоїв здійснюється відповідно до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями виданою Головним управління ДПС у м. Києві від 01.04.2020 № 26570308202001485, термін дії до 13.04.2021. Режим роботи об’єкту торгівлі з 8.00 до 22.00. Представниками Головного управління Державної фіскальної служби в м. Києві нелегального обігу алкогольної продукції не виявлено.

Задля усунення незручностей для проживання мешканців вирішено звернутися до Святошинського районного управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві з проханням посилити патрулювання території біля будинку № 22-а на вул. Жмеринській.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві